Wygodne kamizelki ochronne nie tylko dla służb mundurowych

Wygodne kamizelki ochronne nie tylko dla służb mundurowych

Kamizelka taktyczna to obowiązkowy, bardzo ważny element wyposażenia każdego żołnierza. Mieści ona mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów. Dla żołnierza najważniejsze jest to, że kamizelka taktyczna mieści zapas amunicji i granaty.

Wybór akcesoriów taktycznych

Kamizelka taktyczna wchodzi także w skład wyposażenia graczy ASG. Znajduje się także na wyposażeniu survivalowców i policjantów. Kamizelka taktyczna nie jest tylko podręcznym magazynkiem. Kamizelki te zabezpieczają użytkowników przed obrażeniami. Są to więc jednocześnie kamizelki ochronne.

Co ważne, wszystkie kamizelki ochronne wyposażone są w uchwyt ratunkowy. Dzięki temu w razie postrzału kamizelki ochronne ułatwiają wyciągniecie rannego ze strefy zagrożenia. Kamizelki taktyczne są obecnie dostępne w bardzo różnych rodzajach. Wszystkie wykonane są z bardzo wytrzymałej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Dzięki temu nie zawodzą nawet w wyjątkowo niesprzyjających warunkach pogodowych.

Jakie kamizeli ochronne są dostępne w sprzedaży?

Najbardziej popularna kamizelka wojskowa to Plate Carier. Ta kamizelka wojskowa jest dość lekka. Umożliwia umieszczenie w specjalnych kieszeniach płyt balistycznych. Kamizelka wojskowa typu Plate Carier dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych.

Kamizelka typu Plate Carier sprawdzi się także jako kamizelka policyjna. Kamizelka policyjna posiada z boku pasek na rzep. Dzięki temu jest odpowiednia dla osób o różnej sylwetce. Kamizelka policyjna jest do nabycia w sklepie z akcesoriami militarnymi.

Redakcja