Co zabrać na survival?

Co zabrać na survival?

Survival staje się coraz bardziej popularny. To nie tylko zwykłe hobby, ale też wciągająca przygoda dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. Jak się do niego przygotować i co będzie niezbędne? Zobacz jakie narzędzia survivalowe warto kupić i gdzie je znaleźć.

Jakie akcesoria survivalowe warto mieć?

Nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie jakie akcesoria trzeba koniecznie zabrać na survival, ponieważ zależy to w dużej mierze od charakteru naszej wyprawy. Inny sprzęt sprawdzi się w górach, a inny w lesie, znaczenie ma też pora roku, kiedy organizowana jest wyprawa. Podstawą jest odpowiednio dobrana, wygodna i solidna odzież, apteczka oraz nóż, który może mieć wiele różnych zastosowań. Jeśli planujemy spędzić noc na świeżym powietrzu, koniecznie trzeba zabrać śpiwór. Niewątpliwie przydatna będzie też siekiera survival lub toporek survival, które pomogą oczyścić teren czy przygotować gałęzie na ognisko.

Gdzie kupować sprzęt survivalowy?

Ostatnio dostępnych jest coraz więcej miejsc oferujących akcesoria survivalowe. Najczęściej są to sklepy internetowe, gdzie znajdziemy zarówno absolutnie niezbędne wyposażenie na survivalowy wyjazd, jak i wiele ciekawostek, które choć nie są konieczne, mogą się przydać.

Bogaty asortyment z kategorii sprzęt survival znajdziemy na stronie internetowej sklepu. Znajdziemy tam nie tylko profesjonalne noże survivalowe, siekiery i toporki taktyczne, ale też saperki wojskowe i różne narzędzia wielofunkcyjne, dostępne w korzystnych cenach.

Redakcja